Pärime viipab kui DFID investeerib n 18.2 b võidelda laste alatoitumine Borno, Yobe

Pärime viipab kui DFID investeerib n 18.2 b võidelda laste alatoitumine Borno, Yobe

Mures hinnanguline iga-aastane prognoos 371 000 alla 5-aastastele lastele, kes kannatavad tõsise ägeda alatoitluse, Sam, rahvusvahelise osakonna osakonna, DFID on investeerinud kokku n 18,2 miljardit (41 000 000 naela), et ohjeldata nuhtlus Borno ja Sa oled Ühendriigid.
L-R: Toitumisametnik, UNICEF Maiduguri Field Office, Amina Atta, toitumisspetsialist, UNICEF Maiduguri büroo, Abigael Nyukuri ja Toitumisjuht UNICEF Maiduguri büroo, Sanjay Kumar Das kahepäevase meedia dialoogi käigus, mida korraldab UNICEF eelmisel nädalal Maiduguris koostööd föderaalse Teabeministeeriumiga. ÜRO laste fondist UNICEF saadud statistika näitas, et üleriigiline, hinnanguliselt 2 500 000 poisid ja tüdrukud alla 5-aastased kannatavad SAM igal aastal Nigeerias.
Ka, toitumisalase sektori hinnangud näitasid, et kolmes BAY osariik Borno, Adamawa ja Yobe, toitumisalase järelevalve andmed näitavad kerget paranemist toitumine olukord alates vastuse algusest, kuid laialt levinud ebakindlus, elanikkonna veeväljasurve, halb toiduga kindlustatuse olukord, optimaalne vee-, hügieeni-ja Sanitaarpraktika ning kõrge haiguse koormus on jätkuvalt pingutused, et vähendada alatoitumist kõikides piirkonna vormides. Vastavalt uusim toitumine uuring, levimus globaalse ägeda alatoitumine (GAM) seas poisid ja tüdrukud vanuses alla 5 aastat on 11 protsenti Borno, 13 protsenti Yobe ja 6 protsenti Adamawa, näidates väga kõrge alatoitumus vastavalt maailma Tervishoiuorganisatsiooni klassifikatsioon. USA on ÜRO lennunduse kaevud, nõuab rikkumisest Teataja kaitse Meistrite liiga: Chelsea Aabraham võrdub Sterling ‘ s sünnipäev eesmärk ‘ rekord ajakirjanikke 2-päevase meedia dialoog Maiduguri, Borno riik, korraldatud lapse õiguste Infobüroo, föderaalne info-ja Kultuuriministeerium, koostöös ÜRO Lastefondiga UNICEF, “integreeritud ja õigeaegne reageerimine toitumisega seotud humanitaarvajadustele”, UNICEF toitumisspetsialist, Aminu Usman selgitas, et £41 000 000 (N 18,2 miljardit), Borno saavad £36 000 000 ja Yobe £5 000 000. Raha kasutatakse projektide läbiviimiseks Borno alates aprillist 2019 kuni märtsini 2022 samas kui Yobe projektid hakkavad kulgema aprillist 2019 kuni märtsini 2020. UNICEFi toitumisspetsialisti sõnul on projektide eesmärk avastada esilekerkivate/halvenevate toitumisega seotud kriisid Borno kaudu, mis on suunatud toitumisalase järelevalve süsteemile ja mis annavad õigeaegset reageerimist integreeritud põhilised Toitumispakett. Samuti eeldatakse, et UNICEF kasutab fondi, et parandada emade ja noorte laste toitumist DFID toetatud Toitumisprojektis. Ta avaldas täiendavalt, et 2019 üldine toitumine vastus edu BAY riikides, UNICEF eesmärgid 15, 102 lastele 6 kuni 59 kuud SAM, kuid saavutati 13 444. Märkides, et uus Idpsi sissevool halvendas toitumisalast olukorda Borno ‘ s, hoiatas ta, et pikaleveninud juurdepääsupiirangud on muutnud olukorra veelgi hullemaks Rann (kala Balge), Lõuna-Yobe, Magumeri, Jere ja Konduga kohalikes Omavalitsuspiirkondades, lisades sellele “kui ei ole õigeaegselt identifitseeritud ja töödeldud, on alatoitumus tõsised ja püsivad tagajärjed laste kasvule ja arengule. Oma osa, Nutrition Manager, UNICEF Maiduguri büroo, Mr. Sanjay Kumar Das ütles UNICEF statistika näitas, et 1 välja 2 lapse surma alla 5-aastased on tingitud alatoitumus. “In 2018 me tunnistas 440 000 lapsed, mis olid alatoidetud, aastal 2019, meil oli 321 000 diagnoositud alatoitumus ja 2020, me hindame umbes 229 000 diagnoositakse alatoitumine. Nii et kui sa näed trend punkt 2018 et 2019 kuni 2020, siis näed, et trend on tulemas. “

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga